Dell Solutions Tour 2014 CZ
 
Novinka: Klinika Dell (osobní konzultace řešení)

Chystáte se implementovat projekt ve svém datovém centru, pro své koncové uživatele nebo na podporu komunikace? Anebo jen potřebujete poradit s jednoduchým podpůrným problémem? Při návštěvě konference Dell Solutions Tour využijte bezplatnou 20minutovou kliniku, na které se s námi můžete pobavit o vašem projektu nebo problému. Podívejte se na program a zarezervujte si svou osobní kliniku

Současná IT oddělení se už nestarají o hardware nebo software – zajišťují infrastrukturu, která umožňuje organizacím růst a prosperovat. IT manažeři neřeší problémy s informačními technologiemi. Starají se o provoz řešení, která maximalizují ziskovost, minimalizují náklady a zajišťují provozní efektivitu. Ať vám jde o omezení komplikovanosti cloudu, mapování migrace ze Serveru 2003 nebo jednoduše o odpovědi na otázky technické podpory, naši konzultanti a technici jsou připraveni vám pomoct.


Speciální zájmové skupiny

Letošní speciální zájmové skupiny jsou výsledkem zpětné vazby účastníků loňského ročníku. Ta ukázala skutečný zájem o možnost hlouběji se věnovat některému tématu formou konverzace namísto formální prezentace.
Přehled speciálních zájmových skupin najdete v místním programu.


Prezentace a semináře

Budeme se věnovat některým zásadním starostem v současných IT prostředích. Nechte si od Dellu nastínit, jak vaše organizace může s našimi technologiemi tyto problémy obrátit ve svůj prospěch.

Urychlete modernizaci virtualizací, konvergencí a cloudem

Byli jsme svědky toho, jak nezadržitelný pokrok Moorova zákona ohromně zvýšil výkon počítačových, datových a síťových zdrojů. A teď jsme svědky fyzické konvergence a virtualizace těchto zdrojů v podnicích a veřejných cloudech. Jde ale o to, jak aplikace spravovat tak, aby se daly bezpečně a hladce nasazovat na nové platformy nebo do cloudu bez narušení běžného chodu firmy.
Promluvte si s Dellem o tom, jak provozovat infrastrukturu co nejekonomičtěji optimalizací zdrojů, abyste dosáhli vyšší úrovně služeb a větší agilnosti IT a přitom udrželi pod kontrolou náklady, dodržování předpisů a komplikovanost.

Získávejte hodnotnější postřehy ze všech typů informací

Firmy se potýkají s výzvou, jak rychleji získávat hodnotné postřehy z rostoucích objemů dat pomocí standardizovaného hardwaru a softwaru, na jehož provoz nepotřebujete doktorát z počítačových věd. Jak organizace zvládne:

  • objem dat,
  • stoupající tempo narůstání dat,
  • široké spektrum zdrojů, ze kterých data pocházejí

– a přitom zužitkuje veškerý potenciál těchto dat?

Flexibilní platformy Dellu pro datové sklady dají vaší organizaci finančně výhodné nástroje a agilnost pro přístup k datům. Jejich pomocí získáte další vhledy na podporu rozhodování.

Chraňte podnikové systémy před neustále se vyvíjejícími a dalekosáhlými bezpečnostními hrozbami

Ochrana soukromí a dodržování předpisů jsou kritické faktory pro každou společnost. S rizikem se musí nějak vypořádat organizace všech velikostí, protože i jejich tajemství kolikrát od globálního prozrazení dělí jediný tweet. 79 % dotazovaných společností zažilo v posledním roce nějaký typ zásadního bezpečnostního incidentu. Společnosti, které aktivně nechrání své systémy, mají se ztrátami dat náklady v průměru 1,1 miliónu dolarů.

Riziko ještě násobí skutečnost, že data jsou čím dál častěji přístupná kdykoli a odkudkoli a okruh přístupových bodů, nad kterými mají podniky plnou kontrolu, je čím dál užší. A přitom nároky na pracovníky a systémy z hlediska dodržování předpisů eskalují.

Udělejte z Dellu svou nejlepší obranu! Seznamte se s tím, jak vám naše integrovaná řešení mohou poskytnout výjimečnou ochranu před vyspělými hrozbami ztráty, krádeže a malwaru ve vaší celé organizaci.

Přistupujte ke zdrojům kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení

Podle prognóz agentury Gartner bude konzumerizace nejvýraznějšími trendem, který má v příštích deseti letech určovat podobu IT. Tomuto trendu nahrávají jednoduché, přístupné a všudypřítomné technologie, jež lidem umožňují kdykoli a kdekoli pracovat na jejich vlastním mobilu, tabletu, notebooku nebo desktopu. Aby si IT udrželo přehled a kontrolu a dokázalo organizaci chránit před narušením zabezpečení, potřebuje komplexní nástroje:

  • správu mobilních zařízení,
  • správu aplikací
  • ochranu dat
  • a zabezpečení IT
Objevte, jak Dell Mobility Solutions pomůžou vaší organizaci s vývojem a implementací strategie, jež vyváží přínosy používání vlastních zařízení zaměstnanců s riziky. Tato řešení ochrání zařízení společnosti i zaměstnanců ve fyzických, virtuálních i cloudových prostředích.