Dell Solutions Tour 2014 CZ
 

 

Navštivte naše nové poutavé EXPO, které v samostatných oblastech představuje nejnovější řešení Dellu. Živé prezentace v jednotlivých částech Expa vám ukážou, jak můžete pomocí IT posunout svůj byznys vpřed, povzbudit inovace a produktivitu. Určitě se zastavte!

 

DELL MOBILITY SOLUTIONS
Držte krok s vývojem mobilních technologií:

1. Dell Venue nabízí přenosnost tabletu, praktičnost notebooku a výkon desktopu.


2. Promítejte video bezdrátově. Ano, bezdrátově. Podívejte se, jak snadno teď můžete kombinací produktů Dell Venue a Miracast™ sdílet mobilní obsah v zasedačce s kolegy nebo zákazníky.


3. Podívejte se na živou ukázku našich řešení na správu koncových bodů Dell KACE. Ukážeme vám, jak spravovat inventář hardwaru a softwaru, instalace operačních systémů, bezpečnostní opravy, distribuci softwaru, technickou podporu a mnoho dalších.DELL END USER COMPUTING
Zažijte další rozměr počítačů pro koncové uživatele:

1. Potěžkejte si a vyzkoušejte nejlehčí 15palcovou mobilní pracovní stanici na světě. Počítač Dell Precision M3800* je tenký pouhých 18 mm a jeho váha začíná od 1,88 kg.

2. Podívejte se na dokonale detailní grafiku rackové pracovní stanice Dell Precision R7610 přístupnou z kompaktního tenkého klienta Dell Wyse Z90Q7.

3. Vyzkoušejte si ultramobilního podnikového klienta a udělejte si představu, jak Wyse Cloud Connect promění jakýkoli kompatibilní displej v přístupové zařízení.DELL NETWORKING & SECURITY
Chraňte a plně optimalizujte své IT síťovými a bezpečnostními řešeními:

1. Portfolio Dell Networking vám sníží náklady na provoz datového centra a přispěje k lepší spravovatelnosti.

2. Podívejte se na živou ukázku řešení One Identity a udělejte si představu, jak chrání data a systémy umožněním přístupu pouze ke správným uživatelům ve správný čas.

3. Udělejte si představu, jak Dell SonicWALL ochrání vaši síť zabezpečením e-mailů a účinnými firewally.

 


DELL ENTERPRISE SERVER & STORAGE
Řešení datového centra, se kterými naplno využijete možnosti aktivní infrastruktury:

1. Poslechněte si sami, jak tichá je naše oceňovaná platforma sdílené infrastruktury pro kancelářská prostředí. Tak se chová PowerEdge VRTX.

2. Nechte si podrobně vysvětlit, jak získat výkon flashe za cenu diskových úložišť.

3. Udělejte si při osvětlující živé ukázce představu, které součásti vašeho portfolia řešení zálohování a obnovení dat jsou pro vás správné.
KLINIKA SLUŽEB DELL

Určitě se zaregistrujte na bezplatnou 20minutovou osobní konzultaci věnovanou službám. Náš tým expertů na služby vám poradí s vašimi potřebami v oblasti IT infrastruktury, s podporou a infrastrukturními projekty. Také vám pomůžeme se záležitostmi podpory na místě a předvedeme některé z našich nejnovějších nástrojů, jež vám usnadní získat kontrolu nad IT prostředím a minimalizovat výpadky provozu. Zarezervujte si své místo ještě dnes.

 Objevte přidanou hodnotu našich významných partnerů

Své schopnosti a již realizované obchodní případy s přidanou hodnotou vám představí naši Premier partneři AutoCont a.s., C Systém, a.s. a společnost Master Internet s.r.o., která je naším výhradním poskytovatelem cloudových služeb.
Přímo na stánku Dell také můžete diskutovat s certifikovanými partnery v oblasti software: business communication s.r.o., HCV Group a.s. a QTD s.r.o.

 Na stáncích řešení Dell se můžete seznámit s nejnovějšími produkty

Dell OEM Solutions
Dell Financial Services

Dell Partner Direct
Dell Solutions Center

Ne všechna vertikální řešení budou zastoupena na všech místech, tak se raději informujte u svého account manažera Dellu, abyste si ušetřili zklamání.


DELL WHISPER SUITE

Právě tady se můžete podívat do zákulisí a na ještě nezveřejněné produkty nebo řešení, prototypy a budoucí produktové plány. Počítejte prosím s tím, že před vstupem do Dell Whisper Suite budete muset podepsat dohodu o mlčenlivosti.

Přítomnost Whisper Suite závisí na uváděných produktech.