Dell Solutions Tour 2014 CZ
 

Těšíme se, že na Dell Solutions Tour 2014 přivítáme širokou řadu partnerů. Naši alianční partneři a jejich řešení jsou důležitou součástí našeho příběhu, a tak i zásadně přispívají k vašemu úspěchu. Rádi bychom vás povzbudili, abyste ze své návštěvy konference vytěžili maximum, když se pozorně seznámíte s nabídkami co nejvíce partnerů a podělíte se s nimi o své nápady.

>> Partnery, kteří budou vystavovat v Praze, najdete na celé této stránce, nepřehlédněte ani naše místní obchodní partnery na konci stránky.

Platinoví sponzoři

Intel

Podpořte mobilitu své firmy bez obětování výkonu. Objevte, jak Intel® může změnit vaše podnikání.

www.intel.co.uk/itcenter
Microsoft

Windows 8 Pro je krásný, rychlý a plynulý operační systém. Poskytuje všechny výhody Windows 8 spolu s novou úrovní produktivity, zabezpečení a mobility bez kompromisů ve výkonu nebo možnostech volby.

Windows Server 2012 R2 přináší do vaší infrastruktury zkušenosti Microsoftu s provozem cloudových služeb v globálním měřítku a přidává nové funkce a vylepšení v oblasti virtualizace, správy, úložišť, sítí, virtuální počítačové infrastruktury, přístupu a ochrany informací.

www.microsoft.com


Zlatí sponzoři

C2G

Seznamte se s týmem C2G. Objevte evoluci kabelového připojení a toho, jak C2G může podporovat vaše neustále se měnící prostředí. Budoucnost je jasná, budoucnost je měď.

www.c2g.com
 

WMware

Softwarově definovaný podnik

VMware, tvůrce špičkového softwaru pro virtualizaci a cloudovou infrastrukturu, umožňuje organizacím inovovat optimalizací IT infrastruktury a provozů a uvolňovat IT zdroje pro investice do strategických inovací.

www.vmware.com

Stříbrní sponzoři

Lokální obchodní partneři