Dell Solutions Tour 2014 PL
 
Nowość: Klinika Dell (1:1 Konsultacje rozwiązań)

Czy planują Państwo wdrożyć projekt obejmujący rozwiązania przeznaczone dla centrum danych, użytkowników końcowych lub rozwiązania z zakresu łączności? A może po prostu potrzebują Państwo porady dotyczącej prostej kwestii technicznej? Podczas Dell Solutions Tour można skorzystać z bezpłatnych, 20-minutowych wizyt w Klinice Dell w celu przedyskutowania kwestii związanych z projektem lub zwykłych problemów technicznych. Sprawdźcie harmonogram i zarezerwujcie już teraz wizytę 1:1 w klinice!

Obecnie działy IT nie zajmują się już zarządzaniem sprzętem i oprogramowaniem - zapewniają one infrastrukturę, która umożliwia firmom rozwój i rozkwit. Szefowie IT nie rozwiązują już problemów IT. Dostarczają rozwiązania, które maksymalizują dochodowość, minimalizują koszty i zapewniają wydajność operacyjną. Bez względu na to, czy dotyczy to zminimalizowania złożoności chmury, mapowania migracji z systemu Server 2003, czy też po prostu udzielenia odpowiedzi na ważne pytania z zakresu pomocy technicznej, nasi konsultanci i technicy są do Państwa dyspozycji!

Grupy tematyczne

Tegoroczne grupy tematyczne wynikają z informacji zwrotnych otrzymanych od uczestników w zeszłym, które pokazały, że było autentyczne zapotrzebowanie na pogłębioną wiedzę z danego tematu w trakcie rozmowy, a nie formalnej prezentacji.

Informacje na temat, które grupy tematyczne prowadzone są danego dnia znajdują się w programie lokalnym.


Zagadnienia główne & sesje indywidualne

Omawiane będą zasadniczo niektóre z głównych kwestii dotyczących aktualnych środowisk IT. Dowiedz się od pracowników Dell, jak Twoja firma może przekuć swoje słabości w swoją siłę.

Przyspiesz modernizację dzięki wirtualizacji, konwergencji i chmurze

Obserwujemy, jak prawo Moore'a w swoim niezłomnym marszu naprzód zwiększa moc zasobów obliczeniowych, sieciowych i centrów danych. Obecnie jesteśmy świadkami procesu fizycznej konwergencji i wirtualizacji tych zasobów, zarówno w chmurze korporacyjnej jak i publicznej. Dziś wyzwaniem jest zarządzanie aplikacjami w taki sposób, aby mogły być bezpiecznie i płynnie wdrożone na nowych platformach lub w chmurze, bez zakłócania pracy firm.

W rozmowie z pracownikami firmy Dell można dowiedzieć się, jak zmaksymalizować korzyści swojej infrastruktury poprzez zoptymalizowanie zasobów w taki sposób, aby uzyskać wyższy poziom usług i zwiększyć możliwości IT przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu kosztów, złożoności i zgodności ze standardami.

Więcej szczegółowych informacji w każdym aspekcie.

Duże dane stanowią dla firm wyzwanie, jak uzyskać szczegółowe informacje z coraz szybciej rozrastających się ilości danych, wykorzystując standardowy sprzęt, który do obsługi nie wymaga doktoratu z informatyki. Jak firma radzi sobie z:

  • ilością danych
  • szybkością przyrostu danych
  • różnymi źródłami pochodzenia danych

oraz wydobyciem potencjalnej wartości, jaką te dane mogłyby firmie przynieść?

Dowiedzcie się, w jaki sposób elastyczne platformy magazynów danych firmy Dell mogą zapewnić Waszej firmie ekonomiczne narzędzia oraz sprawny dostęp do danych w celu uzyskania szczegółowych informacji pomocnych w procesie decyzyjnym.

Ochrona przed szerokim spektrum zmieniających się zagrożeń

Dla każdej firmy zapewnienie ochrony prywatności i spełniania norm jest kwestią kluczową. Ryzyko zagraża firmom bez względu na ich wielkość, wystarczy jedno kliknięcie i pilnie strzeżone sekrety staną się znane całemu światu. W minionym roku 79% firm odnotowało rożnego typu istotne naruszenia bezpieczeństwa - utrata danych kosztuje firmy średnio 1,1 mln USD, jeśli skutecznie nie chronią swoich systemów.

To ryzyko jest pogłębiane przez ciągle poszerzające się możliwości dostępu do danych w dowolnym miejscu i czasie, przy coraz mniejszej liczbie punktów dostępowych kontrolowanych przez firmy. Jednocześnie, ciągle rosną wymogi w stosunku do personelu firm, dotyczące zachowywania zgodności ze standardami.

Dell Waszą najlepszą linią obrony! Sprawdźcie osobiście, w jaki sposób nasze zintegrowane rozwiązania mogą zapewnić wyjątkową ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami utraty danych oraz przed oprogramowaniem złośliwym w całej firmie.

Dostęp do zasobów w dowolnym czasie, miejscu i z każdego urządzenia

Według przewidywań firmy Gartner, konsumeryzacja będzie trendem mającym najbardziej istotny wpływ na IT przez następne dziesięć lat. Źródłem siły tego trendu jest prosta, dostępna i przekonująca technologia, która daje ludziom swobodę pracę z wykorzystaniem ich własnych urządzeń - telefonów, tabletów, laptopów czy komputerów stacjonarnych - w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Działy IT, aby mieć pełny wgląd i kontrolę oraz chronić firmy przed naruszeniami bezpieczeństwa, potrzebują narzędzi do wprowadzenia holistycznego podejścia, które obejmuje:

  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi
  • zarządzanie aplikacjami
  • ochronę danych
  • bezpieczeństwo IT
Dowiedz się, jak Dell Mobility Solutions mogą pomóc Twojej firmie opracować i wdrożyć strategię, która zapewnia równowagę pomiędzy korzyściami płynącymi z trendu BYOD i poziomem ryzyka poprzez ochronę firmy i urządzeń pozostających w gestii pracowników w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze.