Dell Solutions Tour 2014 PL
 

Z niecierpliwością czekamy na powitanie szerokiej rzeszy partnerów na imprezie Dell Solutions Tour 2014. Nasi partnerzy i ich rozwiązania są istotną częścią naszej działalności i wnoszą znaczący wkład w nasz końcowy sukces.

Expo - tam trzeba być! Zachęcamy Państwa do maksymalnego wykorzystania swojej obecności poprzez nawiązywanie kontaktów z jak największa liczbą partnerów handlowych, poprzez szczegółowe zapoznanie się z ich ofertami i dzielenie się pomysłami. Zapoznajcie się z najnowszymi i najbardziej istotnymi dla Was rozwiązaniami technologicznymi proponowanymi przez firmę Dell i naszych Partnerów, wszystko w ciągu jednego dnia.

Sponsorzy platynowi

Intel

Zwiększenie mobilności firmy bez poświęcania wydajności. Odkryj, jak Intel® może zmienić Twoją firmę.

www.intel.co.uk/itcenter
Microsoft

Windows 8 Pro jest piękny, szybki i zapewnia płynność działania. Daje wszystkie korzyści Windows 8 plus nowe poziomy produktywności, bezpieczeństwa i mobilności bez ograniczania wydajności i możliwości wyboru.

Windows Server 2012 R2 zapewnia komfort obsługi charakterystyczny dla Microsoft wnosząc do infrastruktury globalne usługi chmury wzbogacone o nowe funkcje i udoskonalenia w zakresie infrastruktury, ochrony dostępu oraz informacji.

www.microsoft.com


Sponsorzy złoci

C2G

Oto zespół C2G. Odkryj proces ewolucji połączeń kablowych oraz to, jak C2G może pomóc odnaleźć się w stale zmieniającym się środowisku. Przyszłość mieni się barwą miedzi.

www.c2g.com

Partnerzy srebrni


APC
Emerson
Logitech
Solidfire
SUSE
Dell | Certified Memory
Dell | Client Peripherals
Dell | Displays & Projectors
Dell | Imaging