Deltagerliste

Back to reports

Fulde navnVirksomhedStillingVisning - online
Allan KvistHøje-Taastrup KommuneDriftsleder1
Amanda Lenchler-HübertzVordingborg KommuneDriftsplanlægger1
Anders DamKøbenhavns Universitet, SkovskolenAdjunkt1
Anja BjødstrupKøbenhavns KommuneProjektleder1
Anja SporkKøbenhavns KommuneBeplantningsudvikler1
Anna Gerd EllerbækKøbenhavns KommuneBeplantningsudvikler1
Anne Kirstine KjærHerning KommuneLandskabsarkitekt1
Anne Marie LindSlagelse Kommune, EntreprenørserviceGrøn driftsplanlægger, landskabsarkitekt1
Annemette RavnHalsnæs KommuneLandskabsarkitekt1
Anni GillSlagelse KommuneProjektudvikler1
Asger Astrup KristensenHerning KommuneSkovfoged1
Benedicte Isabella DyekjærFuresø KommuneSkov- og Landskabsingeniør1
Berit JacobsenETK/Køge KommuneLandskabsarkitekt1
Birgit Bjerre LaursenOdense KommuneProjektleder1
Birte KennedyDanske Planteskoler, att Henning RoedProjektleder Green Cities1
Bjarne NørgaardSlots- og KulturstyrelsenSlotsgartner1
Bo HuneOdense KommuneLandskabsarkitekt1
Bo JeppesenDLF A/SKonsulent1
Boris KoppelKøbenhavns Kommune, Vanløse, Brønshøj HusumByrumsforvalter1
Camilla HamannBallerup KommuneDriftsplanlægger1
Cecilie Rosenberg PanduroHerning KommuneLandskabsarkitekt1
Chalotte HornVarde Kommune RådhusetLandskabsarkitekt1
Charlotte Sams FalkenbergVordingborg KommuneFagleder1
Christian Michel AmsenSlots- og KulturstyrelsenSlotsgartner1
Christine NuppenauKøbenhavns Universitet, SkovskolenStudieleder for Parkdiplom1
Christine WaageSlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitekt1
Claudia OhlySlots- og KulturstyrelsenGartner1
Claus DahlHøje-Taastrup KommuneParkchef1
Dan OvergaardHerning KommuneAfdelingsleder1
David Budtz PedersenAalborg UniversitetProfessor1
Denni JørgensenGuldborgsund KommuneJordbrugsteknolog1
Dennis PoulsenFrederiksberg KommuneDriftsleder1
Ditte SvindborgGlostrup KommuneLandskabsarkitekt1
Gitte KroghGuldborgsund KommuneKoordinator - grønne områder1
Grith Neel AndersenNæstved KommuneLandskabsarkitekt1
Hanne Steensen ChristensenStevns kommuneDirektør1
Hans Ove PedersenPark- og NaturforvalterneLandskabsarkitekt1
Helle HagelundKøbenhavns KommuneLandskabsarkitekt1
Helle KjørupLolland KommuneParkforvalter1
Helle Mølgaard ChristensenFaaborg-Midtfyn kommuneParkforvalter1
Henning MøbergHenning MøbergStadsgartner/Pensionist1
Henriette Lunn VonsbækKøbenhavns Kommune, Byens DriftParkforvalter1
Henrik NielsenKøbenhavns Kommune, TMFByrumsforvalter1
Henrik NonnegårdVarde Kommune RådhusetLandskabsarkitekt1
Henrik ThomsenBirkholm Planteskole a-sRådgivning & salg1
Isabella FriisSLKSLandskabsarkitekt1
Ivan FabriciusArkil A/S VejserviceEntrepriseleder1
Jacob FuglsangPolitikenUddannelsesredaktør1
Jannike AxlevKøbenhavns Kommune, TMFLandskabsarkitekt1
Jens JohansenTidl. MariakirkenPræst1
Jens Ole JuulKøbenhavns KommuneBynaturchef1
Johannes JørgensenFaaborg-Midtfyn KommuneHave- og Parkingeniørstuderende1
John Nørgaard NielsenSlots- og KulturstyrelsenSlotsgartner1
Julie Foged AndersenBallerup KommuneLandskabsarkitekt1
Julie JahnGladsaxe Kommunes By- og MiljøforvaltningProjektleder, landskabsarkitekt1
Kaare SkjerningGreve KommuneLandskabsarkitekt1
Karen Luise W. HøgsbroAalborg KommuneLandskabsarkitekt1
Karsten KlintøFrederiksberg KommuneStadsgartner1
Karsten LindingBallerup KommuneLandskabsarkitekt1
Kasper Schøning KildevældDLF A/SKonsulent1
Katrine AndersenGladsaxe KommuneLandskabsarkitekt1
Kent Alex LarsenSkive KommuneStadsgartner1
Kirsten HøiHerlev KommuneProjektleder1
Kirsten Kingo LundinHolbæk Kommune - Drift og DataLandskabsarkitekt1
Kirsten Lund AndersenAalborg KommuneStadsgartner1
Kirsten VestKøbenhavns Universitet, Det Natur- og Biovidenskabelige FakultetLandskabsarkitekt og underviser1
Klaus AgerskovKøbenhavns Universitet, SkovskolenUnderviser1
Kristel HansenHøje-Taastrup KommuneLandskabsarkitekt og projektleder1
Kristian NielsenSilkeborg KommuneForstkandidat1
Kristin SeyboldSlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitekt1
Lars GuldagerBy- & Udviklingsforvaltningen, Kolding KommuneProjektleder1
Lasse FjeldstedSlagelse KommuneKoordinator Driftsplanlægning1
Linda VollbehrLyngby-Taarbæk Kommune, CAESouschef - Grøndrift1
Line Sandholm HermansenGreve KommuneSkov- og Landskabsingeniør1
Lisbeth ØstergaardSwecoProjektleder1
Lisbeth RanløvTårnby Kommune, Teknisk ForvalntingLandskabsarkitekt1
Lise Rørbæk BarsøeRødovre Kommune, Teknisk ForvaltningAfdelingsleder, Park & Natur1
Lissy Nedergaard JensenHerning KommunePraktikant i Natur og Grønne Områder, Herning Kommune1
Liv OustrupSlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitekt1
Lone Bredgaard ThuesenCOWI A/SSeniorprojektleder, Landskabsarkitekt1
Louise ValeurGreve KommuneLandskabsarkitekt1
Magdelena HermansenHøje-Taastrup KommuneLandskabsarkitekt1
Mai-Britt PedersenHans Knudsen InstituttetUdviklingschef1
Maiken AndersenHerlev KommuneLandskabsarkitekt1
Maja DittmannRødovre KommuneLandskabsarkitekt1
Maja Rosendahl LarsenRødovre KommuneLandskabsarkitekt1
Majken AsserboFaaborg-Midtfyn KommuneParkforvalter1
Marie-Louise WanscherSlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitekt1
Marit KristiansenTårnby KommuneLandskabsarkitekt1
Martin SteenstrupGuldborgsund KommuneLeder1
Mette KøsterKøge KommuneLandskabsarkitekt1
Michael NørgaardPark- og Naturforvalterne/ByplanlaboratorietProjektleder1
Michael NielsenBy- & Udviklingsforvaltningen, Kolding KommuneSkov- og Landskabsingeniør1
Mikkel PriessFrederiksberg KommuneProjektleder1
Morten SuhrKøge KommuneLandskabsarkitekt1
Nadine NeugebauerKøbenhavns Kommune, Teknik- og Miljøforvaltningen, Byens FysikProjektleder i Park og Byrum1
Nicky BursøeHøje-Taastrup KommuneDriftsleder1
Niels MellergaardSlots- og KulturstyrelsenSlotshavechef1
Nikolaj BrejlNordsjællands Park og VejParkforvalter1
Nina MartinKøbenhavns Kommune, Teknik- og MiljøforvaltningenBeplantningsudvikler1
Ole Sejr JakobsenVordingborg KommuneDriftsleder1
Ole Tyrsted JørgensenFaaborg-Midtfyn KommuneAfdelingsleder Natur og Landskab1
Palle KristoffersenSlots- og KulturstyrelsenSlotsgartner - Adjungeret Professor1
Paula MeldgaardHvidovre KommuneLandskabsarkitekt1
Peder GrønneArkil A/S VejserviceEntrepriseleder1
Pernille VesterløkkeKøbenhavns Kommune, Teknik- og MiljøforvaltningenBiolog og projektleder1
Peter KierkegaardAabenraa kommuneLandskabsarkitekt, Konsulent1
Peter NordskovKøbenhavns kommuneParkforvalter - Landsarkitekt1
Pia Møller HertzRødovre Kommune, Teknisk ForvaltningLandskabsarkitekt1
Rasmus BrodersenKøbenhavns Universitet, SkovskolenUddannelseschef1
Rasmus Emil LindhedeFuresø KommuneSkov- og Landskabsingeniør1
Rikke ThomsenKøbenhavns KommuneProjektleder1
Saskia Plewe-HesseAalborg Kommune, Park & NaturBy- og landskabsplanlægger1
Signe DragenbergKøbenhavns kommuneByrumsforvalter1
Signe KnudsenNæstved Park & VejDriftsleder1
Sophy HøySlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitektur1
Steen HimmerGentofte KommuneLandskabsarkitekt1
Stine HouborgBy- & Udviklingsforvaltningen, Kolding KommuneSkov- og Landskabsingeniør1
Stine Rode JensenOdense KommuneParkforvalter1
Susanne HenriksenKøbenhavns Kommune, Teknik- og MiljøforvaltningenProjektleder1
Svend AndersenPlantefokusTræ- og planterådgiver1
Tanguy LavioletteSlots- og KulturstyrelsenLandskabsarkitekt1
Thea Emilie SørensenKøbenhavns UniversitetKandidatstuderende i landskabsarkitektur1
Thomas EglinSlagelse Kommune, EntreprenørserviceDriftsplanlægger1
Thomas ThinghuusKolding KommuneLandskabsarkitekt1
Tine Meide KierkegaardFaaborg-Midtfyn kommuneLandskabsarkitekt1
Tine Sand GybeckGladsaxe KommuneLandskabsarkitekt1
Toke Emil PanduroAarhus UniversitetSeniorforsker1
Torben DamIGN, Københavns UniversitetLektor, studieleder1
Vibeke SteenKøbenhavns kommune, Teknik- og Miljøforvaltningen, Byens DriftLandskabsarkitekt, projektleder1